Image 1 title

type your text for first image here

Image 1 title

Image 2 title

type your text for second image here

Image 2 title

Image 3 title

type your text for third image here

Image 3 title

Image 4 title

type your text for 4th image here

Image 4 title

Velkommen til Drageklub.dk

Workshop med Robert Brasington

 

Drageklub.Dk har en dejlig tradition med én gang om året at invitere kendte dragefolk til København for at afholde en spændende drageworkshop for klubbens medlemmer. I år er Drageklub.Dk utroligt heldig, idet en af verdens bedste dragebyggere har valgt at lægge vejen forbi Sjælland. Robert Brasington fra Tasmanien kommer til efteråret til København for en enkelt weekend for at dele sin drageekspertise med klubben. Robert er kendt for sine fantastiske kreationer og helt unikke smukke designs.

 

imageimageimageimageimageimageimageimage

 

Hovedmenu